TOMBALADA 5 KART SİZDEN 1 KART BİZDEN

Bu promosyondan yararlanabilmek için, aynı miktarda 5 (beş) adet Tombala kartı almanız gerekmektedir. Aldığınız her 5 Tombala kartında 6. kart s

%15 ÇEVRİMSİZ PAYTOPAYS YATIRIM BONUSU
GALABET
GALABET CHROME EKLENTİSİ

58e748cacf79a0f4c7824bab790798df 880 news 400x246 - TOMBALADA 5 KART SİZDEN 1 KART BİZDEN

  1. Bu promosyondan yararlanabilmek için, aynı miktarda 5 (beş) adet Tombala kartı almanız gerekmektedir.
  2. Aldığınız her 5 Tombala kartında 6. kart size otomatik olarak sistem tarafından hediye edilecektir.
  3. Hediye karttan faydalanabilmek için aldığınız 5 kartın aynı değerde olması gerekmektedir. Farklı miktarlarda kart aldığınızda hediye kart sistem tarafından tanımlanmayacaktır.
  4. Alınan hediye kartan olan kazancınızın herhangi bir çevrim şartı yoktur.
  5. Oyuncunun bonusları kötüye kullandığı yada kural dışı işlemler gerçekleştirdiği tespit edilir ise, Oleybet söz konusu bonusları ve bunlarla ilgili kazançları iptal etme hakkına sahiptir.
  6. Oleybet, kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğunun ya da hile yaptığının tespiti durumunda hiç bir mazeret belirtmeden, kullanıcı hesabının kapatılması ve tüm bakiyesine el konulması hakkını saklı tutar.
  7. Oleybet, herhangi bir bonustaki kural ve şartları değiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda Oleybet tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.
  8. Bu promosyona Oleybet Genel Bonus Şartları dahildir.

oleybet 1000x50 - TOMBALADA 5 KART SİZDEN 1 KART BİZDEN

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0